Samospráva města Klimkovic

Město je samostatně spravováno zastupitelstvem města; dalšími orgány města jsou rada města, starosta, městský úřad a zvláštní orgány města.

V oblasti samostatné působnosti je zastupitelstvo města nejvyšším orgánem. Jeho členové jsou každé 4 roky voleni občany ve volbách do obecních zastupitelstev. Zastupitelstvo města Klimkovic má 17 členů.

Město spravuje své záležitosti samostatně, státní orgány a orgány krajů mohou do samostatné působnosti města zasahovat, jen vyžaduje-li to ochrana zákona, a jen způsobem, který zákon stanoví. Rozsah samostatné působnosti města může být omezen jen zákonem.

Organizační struktura  samosprávy

Novinky na tomto webu

04.07.2022

Nový systém svozu odpadu – poděkování a informace

Poděkování, informace k žádosti o přistavení druhé nádoby, informace k topné sezóně.

04.07.2022

Vyřízení osobních dokladů před letní sezónou

Zkontrolujte si své osobní/cestovní doklady

01.07.2022

басейну Клімковіце

Запрошуємо до басейну Клімковіце (вул. Гавлічклова) Дітям до 16 років вхід безкоштовний.

Detail інформація для громадян України

30.06.2022

Informace Českého telekomunikačního úřadu pro občany, kteří přijímají televizi přes anténu

Český telekomunikační úřad oznamuje, že v tomto regionu bude zahájeno uvádění do provozu základnových stanic nových mobilních sítí, což bude znamenat pro obyvatele zlepšení kvality a dostupnosti mobilních datových služeb.

30.06.2022

Volná pracovní místa v ZŠ Klimkovice

Základní škola Klimkovice hledá pomocnou kuchařku do školní kuchyně a zároveň nabízí brigádu na letní jednorázový úklid včetně mytí oken.