Výsadba stromů

Pomozte nám s výsadbou stromů v Klimkovicích!
Sobota 14. nebo 21. 12. 2019 v 9:00 – cca 13:00.

Město Klimkovice už od roku 2014 plánuje výsadbu stromů v místě zvaném „Pod Záhumenicí“, reagovalo tak na záměr Ostravy-Poruby vystavět v bezprostřední blízkosti katastru Klimkovic nové logistické centrum. Po jednáních v radě města Klimkovic bylo rozhodnuto o vyhotovení projektu, podle kterého  by se dala osadit stromy celá hranice katastru s katastrem Ostravy-Poruby, a ještě v letošním roce budou stromy vysázeny. Jedná se o 36 ks javorů a 49 ks třešní. Zároveň chce město využít dotačního titulu v rámci Národního programu životního prostředí .

Vyzýváme ty z vás, kteří se chtějí podílet na výsadbě prvních stromů na území Klimkovic tímto komunitním způsobem, aby kontaktovali KIS Klimkovice na e-mail: kis@mesto-klimkovice.cz, tel. 556 420 005.

Sraz dobrovolníků na Mexiku na konci ul. Společná v 9:00.
S sebou teplé oblečení a nepromokavé boty, lopaty, rýče, železné hrábě, zahradní nůžky, pracovní rukavice – prostě potřebujeme zasadit několik desítek stromů!
Zajistíme pro vás: teplý čaj, svařák, špekáčky a pořádný oheň. Děkujeme!

Vytvořeno: 27. 11. 2019
Poslední aktualizace: 27. 11. 2019 15:27