Uzavírání sňatků v Klimkovicích

Rada města Klimkovic rozhodla na svém zasedání schválit jako oddávací dny každou první a třetí sobotu v měsíci. V tyto dny se oddává v obřadní síni zámku Klimkovice bez poplatku.

zamek_letni
Zámecká budova – sídlo Městského úřadu Klimkovice

Pokud mají snoubenci zájem o uzavření manželství v jiném termínu, případně na jiném místě než je obřadní síň městského úřadu, činí správní poplatek 1.000 Kč.

park
Pohled do parku Petra Bezruče, který se rozkládá v sousedství zámku v Klimkovicích

Slavností atmosféru dotváří i hudba. Zajišťujeme standardně živou hudbu – varhany a flétna. Na přání snoubenců je možné zajistit také reprodukovanou hudbu.

obradni_sin
Obřadní síň v budově zámku v Klimkovicích

V poslední době mají snoubenci stále častěji zájem o uzavření manželství v kostelíku sv. Trojice v Klimkovicích. Jedná se o nově restaurovaný kostelík, který město využívá ke kulturním účelům – pořádání výstav či hudebních koncertů.

sv_trojice
Kostel Nejsvětější Trojice v Klimkovicích

Interiér kostela Nejsvětější Trojice v Klimkovicích

sv_trojice_int
Interiér kostela Nejsvětější Trojice v Klimkovicích

Svatební obřad v tomto starobylém kostelíku je romantický. V horkém letním období je chládek, který panuje uvnitř, pro všechny svatebčany velmi příjemný.
Svatební obřad v kostelíku sv. Trojice je kromě správního poplatku 1 000 Kč zpoplatněn navíc ještě režijním poplatkem 1 000 Kč + 20% DPH.
Všechny další informace o možnostech uzavírání manželství získáte osobně na Městském úřadu v Klimkovicích, odboru správním, kancelář č. 10, nebo telefonicky na čís. tel. 556 420 752, či dotazem na e-mailu sterbova@mesto-klimkovice.cz