Vzdělávání v cestovním ruchu

Podnikáte v oblasti cestovního ruchu? Máte zájem proškolit sebe, své zaměstnance, poznat nové trendy v oblasti cestovního ruchu?

Připravované kurzy vzdělávání jsou realizovány formou prezenční výuky spojené s e-learningem a jsou zaměřeny na tyto oblasti cestovního ruchu :
• Ubytování,
• Stravování,
• Cestovní kanceláře a agentury,
• Aktivní a venkovský turismus,
• Lázeňské služby, wellness a fitness,
• Turistická informační centra a průvodcovská činnost.

V případě zájmu a získání bližších informací kontaktujte Ing. Miroslava Konvičného (Mikonvicny.vzdelavanicr@gmail.com), který je koordinátorem pro naši turistickou oblast Poodří, popř. navštivte webové stránky https://vzdelavani.czechtourism.cz/

Realizátorem projektu Vzdělávání v cestovním ruchu je Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism a je financován z Evropské unie, z Operačního programu Zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky.

Bc. Pavlína Ambrosch
ředitelka
Destinačního managementu
Turistické oblasti Poodří – Moravské Kravařsko, o.p.s.

Vytvořeno: 16. 9. 2020
Poslední aktualizace: 14. 10. 2020 13:42