Nový systém svozu odpadu – poděkování a informace

Poděkování, informace k žádosti o přistavení druhé nádoby, informace k topné sezóně.

Vážení spoluobčané,

v prvé řadě bychom Vám chtěli poděkovat za trpělivost a omluvit se za vzniklé komplikace při rozvozu nových nádob na sběr komunálního odpadu v našem městě.

Jak již bylo uvedeno, máte možnost si z adekvátních důvodu (máte malé dítě či jste pečující osoba) zažádat o větší nádobu na směsný odpad. Formulář pro tuto žádost naleznete na webu Technické správy města či pod tímto článkem. Žádost bude posouzena a následně budete informováni.

Stejně tak si můžete zažádat o větší nádobu na odpad tříděný.

Pro období topné sezóny (řijen až březen) je v řešení přistavení druhé nádoby na směsný odpad. Toto tedy není důvodem aktuálně o další nádobu žádat. Informace Vám budou včas podány.

Žádost o přistavení/výměnu velikosti nádoby na odpad lze vyplněnou zaslat na email: hindulakova@mesto-klimkovice.cz anebo ji lze vyplnit osobně na Technické správě města Klimkovic v úřední dny. Následně budou veškeré žádosti zpracovávány.

Děkujeme za pochopení.

Jaroslav Varga, starosta města