Kompostéry

kompostérZačne distribuce kompostérů, bližší informace níže.

Vážení občané,

zhruba před rokem jsme u vás zjišťovali zájem o výpůjčku kompostérů, na které město následně získalo dotaci. Nyní je čas, kdy budeme kompostéry distribuovat mezi zájemce, a proto zveřejňujeme k seznámení zastupitelstvem města schválený vzor smlouvy o výpůjčce a následném darování k akci „Pořízení kompostérů pro Město Klimkovice“. Prosíme, abyste se se smlouvou řádně a s předstihem seznámili a přispěli tím k pružnému vydávání kompostérů při jejich distribuci.

Distribuce kompostérů bude probíhat v průběhu měsíce června postupně dle lokalit. Občané budou vyzváni prostřednictvím sdělovacích prostředků města (Zpravodaj, web, facebook, rozhlas,…) aby se v dané termíny dostavili k osobnímu vyzvednutí kompostérů. Při osobním vyzvednutí kompostéru na jednom místě občané podepíši smlouvu o výpůjčce a následném darování kompostéru a dostanou předem připravené materiály (průvodce správným kompostováním, návod na složení), poté jim bude předán kompostér.

Bc. Lukáš Lyčka, místostarosta

Vytvořeno: 1. 6. 2021