Hlasujte pro Náš evropský projekt

Vážení občané města Klimkovic, Zastoupení Evropské komise v ČR vyhlásilo soutěž pro obce, města a městské části „Náš evropský projekt“, ve které se veřejnost zapojí do hlasování o nejoblíbenější projekt financovaný z evropských fondů. Soutěž probíhá pravidelně na Facebooku Zastoupení Evropské komise v ČR. Čtěte dále a hlasujte!

Město Klimkovice se přihlásilo do soutěže s projektem „Zateplení obvodového pláště budovy č. p. 245 na ulici Jarmily Glazarové v Klimkovicích“, který byl realizován v roce 2018.

Vážení občané města Klimkovic, Zastoupení Evropské komise v ČR vyhlásilo soutěž pro obce, města a městské části „Náš evropský projekt“, ve které se veřejnost zapojí do hlasování o nejoblíbenější projekt financovaný z evropských fondů. Soutěž probíhá pravidelně na Facebooku Zastoupení Evropské komise v ČR.

Město Klimkovice se přihlásilo do soutěže s projektem „Zateplení obvodového pláště budovy č. p. 245 na ulici Jarmily Glazarové v Klimkovicích“, který byl realizován v roce 2018.

Ceny:

V soutěži budou uděleny ceny 3 obcím s nejvyšším počtem hlasů (při zohlednění velikosti obce):

1. cena: příspěvek na obecní slavnost ve výši 75.000 Kč [i]

2. cena: příspěvek na obecní slavnost ve výši 50.000 Kč

3. cena: příspěvek na obecní slavnost ve výši 25.000 Kč

A zvláštní cena pro 1 obec: příspěvek na obecní slavnost pro obec, která získá nejvyšší absolutní počet hlasů

Všechny čtyři oceněné obce zároveň získají all-inclusive 2–3 denní pracovní návštěvu evropských institucí v Bruselu pro jednu osobu (starostu, případně člena zastupitelstva).

Harmonogram soutěže:

Registrace obcí a zasílání projektů

1. 4. 2020 (16:00)
– 15. 5. 2020 (23:59)

Veřejné hlasování na Facebooku Zastoupení Evropské komise v ČR

18. 5. 2020 (16:00)
– 7. 6. 2020 (23:59)

Vyhodnocení výsledků a vyhlášení vítězů soutěže

8. 6. 2020 (16:00)

Hlasování pro veřejnost bude umožněno v době od 18. 5. do 7. 6. 2020, 23:59 SELČ, a to na facebookovém profilu Zastoupení Evropské komise v ČR

Veřejnost prostřednictvím svých profilů na Facebooku hlasuje pro vybraný projekt formou hlasů: „lajků/like“, kliků jako „wow“, „Love“ emoticony – počítá se jakýkoli klik pro hodnocení projektu. Není povoleno nakupování hlasů.

Pro konečné pořadí bude počet získaných lajků/ kliků diskontován počtem obyvatel dané obce či města, aby byla zohledněna velikost obce (tj. pořadí v soutěži bude určeno koeficientem „počet hlasů / počet obyvatel“ [ii]).

Z každého facebookového profilu může daný projekt získat jen jeden hlas. Z jednoho facebookového profilu je však možné hlasovat pro více projektů.

Vyhodnocení výsledků veřejného hlasování bude dokončeno 8. 6. 2020 do 16:00 SELČ. Vítězné obce budou zveřejněny na webových stránkách a facebookových profilech Zastoupení Evropské komise v ČR, informační sítě Europe Direct, Svazu měst a obcí a Ministerstva pro místní rozvoj.

Vytvořeno: 13. 5. 2020
Poslední aktualizace: 13. 5. 2020 16:23