Bílovecká nemocnice aktuálně ke dni 9. 6. 2020

Bílovecká nemocnice, a.s. ukončila tento týden provoz Covid+ jednotek v nemocnici a připravuje se na příjem pacientů k následné péči. Prostory prochází desinfekcí, úklidem a úpravou do původního stavu. Vedení nemocnice děkuje veškerému personálu za obětavou práci a péči v nelehké době.
Během pandemie se podařilo provést generální opravu klimatizace operačních sálů, která zjednoduší a zkvalitní prostředí pro zdravotnický personál a pacienty.
Prozatím do 30. 6. 2020 bude prováděno preventivní měření teploty u vstupu, nadále platí zákaz návštěv a do odvolání povinnost nosit v areálu a budovách roušku. K dispozici zůstávají dávkovače s desinfekcí.
Vedení nemocnice velmi děkuje městu Bílovec i Sdružení obcí Bílovecka za poskytnutí finančních darů.

Ing. Josef Zajíc
ředitel