#Climathon - Největší klimatický hackathon v historii 1

#Climathon - Největší klimatický hackathon v historii

Z pátku na sobotu, 26.-27. října 2018, se v Brně koná 24hodinový hackathon s názvem #Climathon s cílem najít řešení na konkrétní problémy města spojené se životním prostředím a rozvojem města: snížení počtu aut v centru, vytipování přehřátých míst, doporučení pro výstavbu udržitelných budov či měření výskytu městské zeleně.

Začátek je v pátek, 26. října 2018, v 18.00, a počet míst je omezený – neváhejte s registrací. Účast je zdarma včetně občerstvení a na vítězný tým čeká hned několik cen: finanční odměna, vouchery od Kiwi.com a podpora v podobě členství v co-workingovém centru KoPlac na jeden rok.

Ve stejný den se Climathon koná v dalších více než 100 městech po celém světě. V roce 2018 se v České republice i na Slovensku koná jediný Climathon, a to právě v Brně, pod záštitou města Brna a ve spolupráci s Foreigners.cz a centrem DOMEQ. Pořadatelé zvou na Climathon inovátory z řad studentů technických, přírodovědných a společenskovědních oborů, vývojářů, start-upů i široké veřejnosti.
celý text

ostatní | 22. 10. 2018 | Autor: Mária Bílková

Našla se korela

Dne 15. 10. 2018 se v blízkosti Sanatorií našla korela, další info na tel. 556 420 752 nebo v kanc. č. 10 MěÚ celý text

ostatní | 17. 10. 2018 | Autor:

Městský úřad Studénka - volné pracovní místo

Tajemník Městského úřadu Studénka vyhlašuje výběrové řízení č. 8/2018 pro obsazení pracovního místa
REFERENT/REFERENTKA ODBORU MÍSTNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ A ÚDRŽBY MAJETKU
Podrobnosti v příloze. celý text

ostatní | 3. 9. 2018 | Autor:
uzei logo

Dotazník - Plánování v oblasti vod

Dobrý den,
obracíme se na Vás jménem Ministerstva zemědělství ve spolupráci s nímž bychom Vás chtěli požádat o vyplnění dotazníku týkajícího se „Plánování v oblasti vod“. Dotazník Vám zabere max. 5 minut. Výsledky těchto dotazníků pomůžou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením.
celý text

ostatní | 7. 8. 2018 | Autor:

Rady pro případ ztráty nebo nálezu zvířete

Kontakty na psí útulky, kočičí depozita, záchranné stanice volně žijících živočichů a na dobrovolnické organizace pomáhající zvířatům v nouzi: celý text

ostatní | 16. 4. 2018 | Autor:

Elektrotaxi

tel. 602 660 347 celý text

ostatní | 4. 4. 2018 | Autor:

Lipová alej na Opavské cestě

Informujeme občany, že v roce 2018 započaly práce na úpravě lipové aleje (Hýlov, Opavská cesta). Původní stromy stromořadí budou ošetřeny, porosty náletových dřevin budou z větší části zachovány, kácení a odstranění bude provedeno jen v nejnutnějším rozsahu, kdy dřeviny zasahují do profilu původní cesty. Práce v lipové aleji budou probíhat průběžně až do konce roku 2018. celý text

ostatní | 26. 3. 2018 | Autor:

Nová služba pro občany k placení daně z nemovitých věcí

Informace o nové službě související s placením daně z nemovitých věcí. Služba je výhodná zejména pro občany, kteří dostávají poštou „daňovou složenku“ s informacemi k platbě této daně, ale daň platí elektronickým příkazem k úhradě: celý text

ostatní | 22. 2. 2018 | Autor:

Komunální odpad - ceník 2018

Ceník města Klimkovic na rok 2018 včetně DPH za sběr, svoz a likvidaci komunálního odpadu celý text

ostatní | 27. 12. 2017 | Autor:

Upozornění pro žadatele o městský byt v Klimkovicích

Technická správa města Klimkovic upozorňuje uchazeče o byt zařazené v bytovém pořádníku města na dodržení povinnosti dle čl. II., odst. 6) Směrnice č. 2/2005 o přidělování bytů v majetku města Klimkovic do nájmu občanům, tj. aby alespoň 1x v průběhu kalendářního roku potvrdili na Technické správě města Klimkovic, Ostravská 96 u paní Jany Gramelové podpisem svůj trvající zájem o přidělení bytu. V případě, že uchazeč tuto povinnost nesplní, může být na základě rozhodnutí rady města z bytového pořadníku vyřazen.

Technická správa města Klimkovic celý text

ostatní | 28. 11. 2017 | Autor:

Severomoravské vodovody a kanalizace Ostrava a.s.- nová služba

Hezký den,
dnes jsme v ostré verzi spustili online nástroj, jehož prostřednictvím se můžou lidé objednávat služby, které naše společnost nabízí. Lidé tak již nemusí chodit na naše zákaznická centra, volat na bezplatnou zákaznickou linku nebo se našich zaměstnanců v terénu vyptávat, kdo jim může danou službu poskytnout. Vše vyřídí z domu ze svého počítače, tabletu, mobilu. celý text

ostatní | 2. 11. 2017 | Autor:

Nález klíčů

Byly nalezeny klíče, více informací v kanc. č. 10 nebo na tel. č. 556 420 752 celý text

ostatní | 30. 5. 2017 | Autor: