Creontech LAN Party III - Bílovec 28. - 30.10.2011

Creontech LAN Party III

Creontech LAN Party III se blíží a bude to nářez! V Bílovci proběhne 28. – 30. října již třetí ročník tradiční LAN párty, kde své síly změří opět stovka hráčů z Česka a Slovenska. Přijďte si i vy zahrát uplně první turnaj ve hře Battlefield 3 pod záštitou samotného EA a to v den vydání!

Na LAN párty se nebude nikdo nudit, připraven bude program jak pro hráče, tak pro diváky. Pro milovníky rychlé jízdy bude připraven turnaj v Trackmanii Nations Forever, dobrý postřeh a reflexy prověří onlinovka Quake Live a ve vedlejších turnajích budou moct síly změřit týmy a to v akčním Counter-Strike 1.6, Warcraft 3: Defence of the Ancients nebo v poslední době velmi populární League of Legends.

Diváci budou moct vyzkoušet herní konzole Playstation3 a XboX+Kinect ovládaný pohyby těla. Pokud chcete jen přijít fandit, živé přenosy z jednotlivých turnajů jsou tu pro vás a hlad i žízeň budete moct uhasit v baru, kde vás s radostí obslouží překrásné hostesky.

Neváhejte a přijďte se zúčastnit této jedinečné akce, vstupné pro hráče činí 250,-Kč, diváci zdarma.(c) 2018 Město Klimkovice, webdesign: Tomáš Neuwirth
Mapa stránek | Grafická verze | Textová verze | Tisková verze | Odeslat emailem